31.08.2016 01:44

Autor: Kuba

♪ MONO – “Ely’s Heartbeat”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


MONO – “Ely’s Heartbeat”

Od serca dla serca.

“Ely’s Heartbeat” to pierwszy z pięciu utworów, który pojawi się na najnowszym albumie japońskiej grupy Mono. “Requiem For Hell” ma poruszać tematykę życia i śmierci i poniższy utwór dobitnie to pokazuje, ponieważ opiera się on na biciu serca dziecka jednego z bliskich przyjaciół grupy. Po raz kolejny rolę producenta przejął Steve Albini, przez co nawiązania do albumu “Hymn to the Immortal Wind” z 2009 roku są bardzo wyraźne. Mono po raz kolejny pokazuje, że potrafi złapać za serce pięknie utkanymi utworami balansującymi na krawędzi post-rockowych wybuchów i ambientowych plam z elementami ślicznych, łączących całość partii smyczkowych. Nowy album grupy na rynku pojawi się 14 października, a już w listopadzie muzycy pojawią się wraz z francuskim Alcestem na współnej trasie po Europie, gdzie wystąpią m.in. we Wrocławiu i Poznaniu (więcej informacji tutaj).

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.