26.05.2014 08:00

Autor: Ilona

▶ Mister D. – “Prezydent”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Mister D. – “Prezydent”

Zatroskana Masłowska.

Płyta “Społeczeństwo jest niemiłe” jest krążkiem bardzo rozpieszczanym. “Prezydent” to już trzeci teledysk do marcowego debiutu, którym przypomina o swoim nietuzinkowym albumie. Jednak o ile w poprzednich utworach i nagranych do nich klipach prześmiewczość i ekscentryczność były na porządku dziennym, o tyle w obraz do najnowszego singla wydaje się być już bardziej stonowany i niepasująco do reszty poważny. Choć nie brak tu typowych dla Mister D. zabaw językowych. Trudno jest uwierzyć w powagę tej piosenki, bo mimo liryczności Masłowska jest prześmiewcza i złośliwa. A jednak tego krótkiego kawałka słucha się przyjemnie i z lekkim przymrużeniem oka.

Ilona Nieroda


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (4 głosów, średnio: 6,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.