31.08.2015 13:00

Autor: Ilona

♪ Misia Ff – “Pie In The Sky”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Misia Ff – “Pie In The Sky”

Mały zadzior Misi.

Była wokalistka tres.b, zespołu, który namieszał w świecie ambitnego popu, swoją debiutancką płytą potwierdziła, że niedaleko pada jabłko od jabłoni. Mimo że jej “Epka” (recenzja) jest bardziej różnorodna stylistycznie, to nadal pozostaje w kręgu zainteresowań osób “wybrednych”, którzy chcą artystów twórczych. A Misia to nie tylko wokalistka, ale i autorka tekstów. W swoim “Pie In The Sky”, najbardziej chyba gitarowym kawałku z solowego wydawnictwa, pokazuje  rockowy pazurek i zdolność tworzenia tekstów ciekawych, przewrotnych. Wystarczy choćby wsłuchać się w refren utworu. Jest w nim zarówno błyskotliwość jak i elegancja.

11 września artystka wystąpi w Katowicach na koncercie plenerowym w ramach świętowania 150-lecia miasta. Wstęp na wydarzenie jest darmowe. Więcej informacji o koncertach przeczytacie w naszym wpisie oraz na stronie internetowej Miasta Ogrodów. Będzie supportem zespołu Archive.

Ilona Nieroda


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.