06.08.2013 13:25

Autor: Maria

▶ MGMT – “Your Life Is A Lie”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


MGMT – “Your Life Is A Lie”

Wszystko jest w tym teledysku. Wszystko!

Nowa płyta MGMT w sklepach już za kilka tygodni, tymczasem zespół właśnie zaprezentował utwór i klip do pierwszego oficjalnego singla, promującego to wydawnictwo. “Your Life Is A Lie” to – tradycyjnie jak w przypadku muzyków MGMT – zbiór ekscentrycznych pomysłów zebranych w całość przez reżysera Toma Kuntza.

Premiera albumu “MGMT” ze znanymi już utworami “Alien Days” (w kwietniu b.r. utwór ukazał się na winylowym singlu dostępnym tylko w niezależnych sklepach płytowych) i “Your Life is A Lie” już 17 września na płycie CD i winylu. Producentem wszystkich 10 utworów na płycie jest Dave Fridmann (współproducent Oracular Spectacular i Congratulations, pracował także z The Flaming Lips i Mercury Rev). Dodatkową niespodzianką jest fakt, że dołączony do płyty program The Optimiser pozwoli każdą z kompozycji odbierać także w formie wizualnej (wizualizacje do wszystkich utworów z płyty).

źródło: materiały prasowe


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.