25.01.2017 08:00

Autor: Kuba

♪ Mew – “Carry Me To Safety”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Mew – “Carry Me To Safety”

Duńczycy ponownie chcą opatulić słuchaczy swoim muzycznym kocykiem.

Po dwóch latach od swojego ostatniego albumu, “+-”, Mew powraca z kolejną płytą i robi to, jak to zwykle z nimi bywa, z zaskoczenia. “Visuals” ujrzy światło dzienne 28 kwietnia i jest to pierwszy album, w którym nie usłyszymy charakterystycznej gitary Bo Madsena, który opuścił szeregi grupy w 2015 roku. Za to w pierwszym singlu zatytułowanym “Carry Me To Safety” usłyszymy przepiękną progresję akordów i świetną produkcję, za którą odpowiedzialny jest sam zespół. Choć utwór, szczególnie w swojej finałowej części, jest koszmarnie przesłodzony, pamiętajmy, że Mew w gruncie rzeczy pisze piosenki o miłości. Może po prostu musieli się z tym pogodzić.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 3,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.