15.10.2016 08:00

Autor: Kuba

♪ Meller/Gołyźniak/Duda – “Feet on the Desk”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Meller/Gołyźniak/Duda – “Feet on the Desk”

Nogi na biurku, ręce w kieszeni. Wynik przyjacielskiej więzi już dostępny.

Wytarte określenie “supergrupa”ciśnie się na usta, ale tutaj sobie darujmy. Po prostu trzech zaprzyjaźnionych ze sobą muzyków postanowiło ze sobą pograć i przerodziło się to, ponoć zupełnie przypadkiem, w pełnoprawny album. Maciej Meller (Quidam), Maciej Gołyźniak (Sorry Boys, Natalia Nykiel, ex-Brodka) i Mariusz Duda (Riverside, Lunatic Soul) w ubiegłym roku spotkali się w jednym pomieszczeniu i nagrali płytę na tzw. “setkę” w studiu RecPublica w Lubrzy. “Feet on the Desk” to pierwszy singiel z płyty zatytułowanej “Breaking Habits”, której premiera zapowiedziana jest na 18 listopada. Jedna jaskółka wiosny nie czyni, ale po poniższym utworze można już stwierdzić, że faktycznie muzycy odbiegają nieco od swoich macierzystych projektów ustępując pola blues-rockowym i stonerowym naleciałościom. Nie brzmi to może zbyt dopracowanie i myślę, że gdyby muzyce poświęcić trochę więcej czasu, można by było wykręcić z niej nieco więcej, ale na chwilę obecną nie ma na co narzekać i materiał zainteresował mnie na tyle, by sprawdzić co jeszcze trio trzyma w zanadrzu. Tego dowiemy się już za miesiąc.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 7,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.