01.12.2014 18:00

Autor: Maria

▶ Meghan Trainor – “Lips Are Movin’”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Meghan Trainor – “Lips Are Movin’”

Naaa naaa naaaa…

Debiutancki singiel przyniósł jej 5 milionów sprzedanych singli na iTunes, 12 milionów streamów na Spotify. Najczęściej grany utwór w europejskich radiach, #1 na Billboard TOP100, nominacja do nagrody MTV w kategorii “Najlepsza piosenka z przesłaniem…”.

Ostatnio w sieci pojawił się drugi singiel dwudziestolatki z Massachusetts. Nadal jest kolorowo-cukierkowy, choć już nie tak różowy jak pierwszy. I mimo że tekst nie powala ambicją, to i tak przyjemnie słucha się tej lekkiej piosenki z bardzo ciekawą muzyką.

Meghan Trainor właśnie ogłosiła premierę debiutanckiej płyty – album o wdzięcznym tytule “Title” ukaże się 13 stycznia 2015 roku.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 1,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.