11.02.2017 12:30

Autor: Kuba

♪ Mastodon – “Show Yourself”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Mastodon – “Show Yourself”

Z metalu na parkiety.

Trzeba przyznać, że jednego muzykom Mastodona nie wolno odmówić – ogromnego dystansu do siebie. Jeśli ktoś szuka na nowym albumie podobieństw do “Remission”, niech lepiej zatka uszy i nie włącza “Show Yourself”, bo tak chwytliwego, niemal popowego kawałka kwartet nie napisał od bardzo dawna (jeśli w ogóle). Drugi singiel z nadchodzącego albumu “Emperor of Sand” to trzyminutowy singiel, w którym wszystko siedzi jak należy – świetna praca instrumentów, cholernie chwytliwy riff, przecudnie zgrane melodie wokali. Może pierwsze trzydzieści sekund brzmi jak brudniejsza siostrzenica hitów Sunrise Avenue, jednak w momencie wejścia pierwszych dźwięków refrenu wiemy, że to Mastodon w swojej najczystszej, najpełniejszej formie. Siódmy album Amerykanów na rynku już 31 marca.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.