31.12.2014 17:00

Autor: Ilona

▶ Marina and the Diamonds – “Immortal”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Marina and the Diamonds – “Immortal”

Niespodzianka na Nowy Rok.

Walijska wokalistka podzieliła się kolejnym singlem z jej nadchodzącej, trzeciej już, płyty zatytułowanej “Froot”, która ukaże się 3 kwietnia. Jest nim klimatyczna piosenka “Immortal”. Do tej pory artystka opublikowała 2 single: “Froot” oraz “Happy“. Poprzednie albumy Mariny były zróżnicowane stylistycznie. Piosenkarka debiutowała w 2010 roku albumem “The Family Jewels”, na którym dominował ambitny pop. Mimo dobrych recenzji, płyta jak i  sama wokalistka nie zyskały oczekiwanego rozgłosu. Dwa lata później na rynku pojawiła się “Electra Heart”, już z bardziej tanecznym materiałem, co przyniosło Marinie większą popularność. I wiele wskazuje na to, że Mariny znanej z “Mogli’s Road” nie usłyszymy. 

Tracklista:

1. Happy
2. Froot
3. I’m a Ruin
4. Blue
5. Forget
6. Gold
7. Can’t Pin Me Down
8. Solitaire
9. Better Than That
10. Weeds
11. Savages
12. Immortal

Ilona Nieroda


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.