12.05.2010 13:44

Autor: Zylka

Magnetofon vol.2 – 28/29 maja w warszawskiej Hydrozagadce

Kategorie: Aktualności

Wykonawcy: | | | | | | |


magnetofon.jpg Magnetofon vol.2 – 28/29 maja w warszawskiej Hydrozagadce

Wschodzące talenty, młodzi twórcy oraz świeże spojrzenie na polską scenę muzyczną. Wszystko to po raz drugi na scenie praskiej Hydrozagadki.

Magnetofon to doskonała okazja aby zapoznać się z rodzimym rynkiem muzycznym. Festiwal skupia wokół siebie najciekawszych artystów o nieszablonowym podejściu do muzyki i entuzjazmie. Druga edycja to prawdziwy przekrój gatunkowy ? od słonecznego popu, przez folkowy liryzm, kończąc na delikatnym gitarowym brzmieniu.
Tej wiosny pozytywną energią podzielą się z Wami Shiny Beats, Paula i Karol, Twilite, Indigo Tree, Microexpressions, Shame On You i Tin Pan Alley.

Nad imprezowym klimatem czuwać będą warszawskie kolektywy didżejskie Warzywa i Owoce oraz Double Trouble.
Co ważnego obecnie dzieje się na polskiej scenie alternatywnej? Dowiecie się już 28 i 29 maja na praskim, imprezowym podwórku.

Piątek

Shiny Beatss
Tin Pan Alley
Twilite
Indigo Tree
(afterparty – Warzywa i Owoce)


Sobota

Eric Shoves Them In His Pockets
Paula i Karol
Microexpressions
Shame On You
(afterparty – Double Trouble)

Bilety:
20 zł – jeden dzień
25 zł – bilet dwudniowy

Z racji, że wszystkie zespoły goszczące Hydrozagadkę w ramach Magnetofon Festiwalu są naszymi przyjaciółmi, UwolnijMuzykę! zostało patronem medialnym tego jakże przyjemnego spotkania polskich, utalentowanych muzyków.
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.