31.10.2009 23:58

Autor: Gosia

L.Stadt – “Death of a Surfer Girl”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


L.Stadt – “Death of a Surfer Girl”

posłuchaj na last.fm

l-stadt_2.jpg Mam nadzieję, że zespołu L.Stadt nie trzeba nikomu przedstawiać. Jeśli jednak, to napiszę tylko tyle, że moim zdaniem są zespołem, który w chwili obecnej ma najwięcej do zaoferowania muzycznie w Łodzi. Ich debiutancki album był jednym z lepszych wydawnictw roku 2008 i nie boję się zaryzykować stwierdzenia, że ich druga płyta, która pojawi się na wiosnę 2010 będzie równie ciekawym i ważnym wydarzeniem na polskiej scenie muzycznej. W ramach oczekiwania na krążek numer dwa prezentujemy Wam pierwszy oficjalny singiel z tego wydawnictwa “Death of a Surfer Girl”, który potwierdza świetną formę zespołu.

Małgorzata Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (27 głosów, średnio: 8,30 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.