31.03.2015 08:00

Autor: Kuba

♪ Liturgy – “Quetzalcoatl”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Liturgy – “Quetzalcoatl”

Transcendentalnych rozważań ciąg dalszy.

Dualizm cechował Liturgy od dawna. Muzycznie zbliżali się do granic black metalu, choć nigdy nie byli czysto gatunkowo przez nawiązania do post-rockowych czy math-rockowych rozwiązań. Do tego wokalista, Hunter Hunt-Hendrix, nie ułatwiał niczego poprzez filozoficzne dyskusje nt. swojego zespołu grającego “transcendentalny black metal” i serie manifestów muszące tłumaczyć, jaki tym razem szalony koncept kryje się za ich muzyką. Jak szybko spłonęli w 2012, tak nagle pojawili się z zupełnie nowym albumem, “The Ark Work”. “Quetzalcoatl” to pierwszy singiel, który pokazuje nową stronę Liturgy po powrocie. Nie ma skrzeków wiedźmy, są za to elementy smyczkowe, wszechobecne tremolo i czysty, wręcz monotonnie czysty wokal Hunt-Hendrixa. Black metalowcy będą ich dalej nienawidzić, hipsterzy będą ich kochać. Tak to już z nimi będzie.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.