30.01.2014 14:30

Autor: Aneta Wieczorek

♪ Lana Del Rey – “Once Upon a Dream”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Lana Del Rey – “Once Upon a Dream”

Soundtrack do “Czarownicy”.

Rok temu Lana Del Rey nagrała utwór “Young and Beautiful”, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej do “Wielkiego Gatsby’ego”. Teraz historia się powtarza i artystka znów przygotowuje piosenkę do filmu. Kawałek “Once Upon a Dream” promuje film z Angeliną Jolie, zatytułowany “Czarownica” (“Maleficent”). Na ekranach polskich kinach pojawi się on 30 maja. Piosenka to cover utworu, który powstał na potrzeby wcześniejszej produkcji Disneya “Sleeping Beauty” (1959).

Poniżej możecie zobaczyć trailer filmu:

Warto dodać, że poza ścieżką dźwiękową do filmu, Lana Del Rey planuje w tym roku wydać swój drugi longplay – “Ultraviolence”. Dotychczas na koncie artystki znajduje się tylko krążek “Born to Die” (2012).

Aneta Wieczorek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (5 głosów, średnio: 3,60 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.