06.01.2009 19:27

Autor: Michał Wieczorek

Ladyhawke – “My Delirium”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Jest impreza karnawałowa, ale goście nie chcą tańczyć? Jest na to świetny sposób. Puśćcie tę piosenkę, a najlepiej cały album Ladyhawke, który okazał się jedną z najbardziej tanecznych płyt ubiegłego roku i dalej w tany!

Ladyhawke – “My Delirium”

ladyhawke.jpg Ladyhawke - tak naprawdę nazywa się Phlippa Brown i pochodzi z końca świata, czyli Nowej Zelandii. Jej pseudonim artystyczny to tytuł filmu fantasy z 1985 roku. Jej muzyka jest zakorzeniona właśnie w tej dekadzie. Co ciekawe, na płycie zagrała sama na wszystkich instrumentach, a na koncertach wspomaga ją zespół. Zdiagnozowano u niej Syndrom Asperger, czyli lekką odmianę autyzmu (na tę samą chorobę cierpi Craig Nicholls z The Vines). Najbardziej jest znana z singla “Paris Is Burning”, który promował jej debiutancki album “Ladyhawke” wydany w ubiegłym roku.

Michał Wieczorek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 8,13 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.