04.02.2014 18:00

Autor: Kuba

♪ Klaxons – “There Is No Other Time”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Klaxons – “There Is No Other Time”

Do sukcesu podejście trzecie.

Bardzo poważnie zastanawiałem się, co mam napisać o tym kawałku, bo strasznie mnie frapuje. Z jednej strony słychać to oczko puszczone w stronę słuchaczy debiutu, z drugiej lekko psychodeliczno-wróżkowy klimat z okolic “Surfing the Void“, ale razem daje to coś niejednorodnego, co w sumie może być antyreklamą dla zespołu, który wcześniej zajmował się pisaniem rockowo-elektronicznych hymnów. “There Is No Other Time” w sposób generalnie pozytywny (bo przecież buja, potańczyć można, nikt nie broni!) zapowiada trzeci, jeszcze niezatytułowany album grupy, ale nie wiem, czy nie wolę zasłuchiwać się w “Golden Skans” niż w kolejny post-house’owy track lecący na samplach znajdujących się na połowie hitów Radia Eska.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 2,83 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.