30.06.2010 22:27

Autor: marcin

Klaxons – “Echoes”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy: | |


Klaxons – “Echoes”

Już w najbliższy piątek Klaxons podzielą open’erową scenę z zespołem Pavement. Już teraz możesz zapoznać się z najnowszym singlem grupy.

klaxons2010.jpg Nie da się ukryć, że oczekiwania co do następcy debiutu Klaxons są ogromne. Utwór “Flashover”, który był pierwszą poważną zapowiedzią nowego materiału, nie do końca sprawdził się w roli singla. Utwór pozbawiony dynamiki i wyrazistości wypadł blado. Na niecałe dwa miesiące przed premierą grupa zamieściła w sieci zupełnie nowy utwór, który przywraca nadzieję w to, że muzycy nie zapomnieli do końca jak złapać słuchacza za serce.

Utwór można również odsłuchać pod tym adresem.

Grupa wystąpi również na odbywającym się w dniach 8-10 lipca słowackim festiwalu Bažant Pohoda, o którym pisaliśmy nieco więcej tutaj.

Marcin Bieniek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 8,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.