20.01.2012 14:17

Autor: Zuza

kIRk – “Ortodoks”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


kIRk – “Ortodoks”

Dla odważnych i wytrwałych…

“Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie?” – dlaczego akurat ten słynny mickiewiczowski cytat przyszedł mi do głowy po przesłuchaniu utworu “Ortodoks”? Może dlatego, że także kojarzy się z grozą, mroczną tajemnicą, niepokojem… Już od pierwszych dźwięków poczułam, że spokój mojego dzisiejszego, piątkowego dnia został lekko naruszony, zaczęłam się bać… Na myśl przychodziły mi straszne obrazy, żywcem wyjęte z czarnej mszy, pogańskich obrzędów czy zjawisk paranormalnych. Utwór wprowadził mnie w swego rodzaju trans, który z nieprzyjemnego przemienił się w całkiem ciekawą i intrygująco brzmiącą przygodę. Zdecydowanie mroczne klimaty otaczają prezentowane wykonanie, a po zakończniu utworu pozostaje lekkie zaniepokojenie. A jakie są Wasze odczucia?

Zuzanna Kotala


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 8,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.