24.03.2015 18:26

Autor: Kuba

♪ Kendrick Lamar – “The Blacker the Berry”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Kendrick Lamar – “The Blacker the Berry”

Nowe szaty króla.

Ogólna wrzawa wobec powrotu Kendricka Lamara i jego nowego, politycznie zorientowanego albumu, “To Pimp a Butterfly” to wspaniały młyn na wodę, którego tak naprawdę raper z Compton nie potrzebuje. “The Blacker The Berry” wyszedł raptem parę dni po wielkim sukcesie dla Kendricka w postaci statuetki Grammy, sam album przebił dotychczasowe rekordy odtworzeń na Spotify. Do tego jest to genialna analiza społeczeństwa Afroamerykanów w USA i tego, jak wpisanie ich w pewien nawias powoduje, że sami nie widzą obrazu poza tym stereotypowym. W dodatku utwór znajduje się na albumie jako trzynasty – tak samo, jak trzynasta poprawka w konstytucji USA, która mówiła o niewolnictwie. Polityczna dyskusja jest bardzo ważna, ale chyba dla nas jest ważniejsze to, że Kendrick powrócił w pełnej krasie. Tym bardziej powinniśmy się cieszyć, że widzimy się w tym roku na Open’erze.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 6,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.