05.01.2016 18:51

Autor: Michał Wieczorek

▶ Julia Marcell – “Andrew”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Julia Marcell – “Andrew”

Pierwsza zapowiedź nowej płyty.

Następca “Sentiments” (recenzja) ukaże się w marcu, Julia z zespołem intensywnie nad nim właśnie pracują w studiu. Sama Julia o nowej muzyce mówi, że jest moją reakcją na tu i teraz, na naszą popową, rozkrzyczaną, odblaskową rzeczywistość, której zasady działania stają się coraz bardziej i bardziej absurdalne i niezrozumiałe… Po nieśmiałych próbach w “Echo” z “June”“Cincinie”, Julia nowe piosenki napisała w całości po polsku. “Andrew” też. I chyba możemy już powiedzieć, że będzie to jedna z najważniejszych tegorocznych premier na naszym rynku. Pełnoprawny singel i więcej szczegółów już niedługo.

Michał Wieczorek
fot. Krzysztof Wyżyński


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (12 głosów, średnio: 9,50 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.