05.12.2013 08:30

Autor: Katarzyna Borowiec

▶ Jon Hopkins – “Collider”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Jon Hopkins – “Collider”

Śmierć w dyskotece.

“Immunity” to jeden z najlepszych albumów w tym roku, pełen mocnych bitów, przeszywających tonów i dźwięków przenoszących w inną przestrzeń. Na bohaterkę teledysku do “Collider” muzyka działa jak ciężki narkotyk – doznania są intensywne i niebezpieczne.

Tak mówi o klipie Tom Haines, reżyser: Muzyka Jona ma właściwości przemieszczające (…) Chcieliśmy stworzyć wewnętrzną podróż, która była pełna ryzyka, indywidualna i klaustrofobiczna, ale jednocześnie uwalniająca. Video jest jak ceremonia voodoo, podczas której bohaterka tańczy do szaleństwa, zyskując w ten sposób dostęp do innych wymiarów (…).

Podróż okazała się na tyle wyczerpująca, że utwór skrócono o cztery minuty. Teledysk towarzyszy wydaniu “Collider” na singlu, z remixami, które nagrali Pangea, Karenn i Objekt.

Katarzyna Borowiec


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (9 głosów, średnio: 8,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.