13.08.2014 08:00

Autor: Ilona

▶ Jim Kroft – “Through My Weakness”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Jim Kroft – “Through My Weakness”

Życie po berlińsku.

To urodzony w Szkocji wokalista, gitarzysta i kompozytor. Swój pierwszy zespół założył w 2002 roku, ale w ciągu 5 lat nie udało mu się wydać żadnej płyty. Przeprowadzka do Berlina nie ułatwiła sytuacji, a sam Jim musiał mieszkać w opuszczonych budynkach. Doświadczenie zawodu było inspiracją do napisania materiału na płytę, którą wydał z zespołem Myriad Creatures. Następnie postawił na solową działalność. Debiutancki album “Between The Devil And The Deep Blue Sea” z 201o roku został przez krytykę bardzo dobrze przyjęty. Rok później wydał równie udany “The Hermit & The Hedonist”. W 2013 roku przyszła kolej na kolejną płyte pt. “Lunatic Lullabies”. To z niej pochodzi utwór “Trough My Weakness”, który opowiada o życiu Krofta, z czasów kiedy przeniósł się do Berlina.

Ilona Nieroda


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.