15.03.2014 23:31

Autor: Jakub Buszek

♪ Iza Lach – “Different Lives”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Iza Lach  - “Different Lives”

Cudowny klimat.

Fani Izy nie mogą w ostatnim czasie narzekać na nudę. Współpraca ze Snoop Doggiem, której efektem jest nowy mixtape, występ w youtubowym programie rapera, koncerty. Na szczęście wokalistka nie jest zainteresowana obnoszeniem się ze swoim nagłym wzrostem popularności. Zajmuje się tym, co wychodzi jej najlepiej – muzyką. Jednym z najnowszych kawałków Izy jest “Different Lives”, który oczarowuje swoją atmosferą. Żadnego pośpiechu, słuchawki, wygodne krzesło/fotel, drink, delektowanie się muzyką, spokojem. Taki sposób odbioru wydaje się idealny.

Ciężko jest pisać o dźwiękach wykreowanych przez Izę, pewne jest jedno – piosenka uzależnia i ciężko się od niej uwolnić. To z pewnością rzecz do wielokrotnego odsłuchu. Słowa są zbędne – po prostu posłuchajcie!

Jakub Buszek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 7,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.