08.01.2009 23:21

Autor: Gosia

Islands – “Where There’s a Will There’s a Whalebone”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Islands – “Where There’s a Will There’s a Whalebone”

islands.jpg Islands to pochodzący z Montrealu zespół indie rockowy, który świetnie wpisuje się w muzyczny krajobraz tego miasta. Na ich  rewelacyjnym debiutanckim albumie “Return to the Sea” gościnnie pojawili się m.in. muzycy Arcade Fire oraz Wolf Parade. Na czele zespołu stoi Nicholas Thorburn (czy też Nick Diamonds – jego sceniczne imię), który poza występami z Islands tworzy zespoły The Unicorns, Th’Corn Gangg, Reefer oraz Human Highway.

Zespół oprócz wydanego w 2006 roku debiutu ma swoim koncie drugi krążek, który ukazał się w zeszłym roku, jednak nie powtórzył sukcesu pierwszej płyty. Niemniej jednak znalazły się na nim świetne utwory jak chociażby “The Arm” czy  “Creeper”.

Dziś prezentujemy Wam utwór z ich pierwszego wydawnictwa, który (przynajmniej dla mnie) jest jak do tej pory ich najlepszym.

Gosia Lewandowska


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,29 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.