02.03.2016 08:00

Autor: Kuba

♪ Iggy Pop – “Sunday”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Iggy Pop – “Sunday”

Spokojnie i leniwie.

“Sunday” to kolejna propozycja, która znalazła się na nadchodzącym albumie Iggy’ego Popa, “Post Pop Depression”. Spokojna, lekko transująca melodia niespiesznie rozwija się przez ponad trzy minuty do wielkiego klimaksu, by po chwili zostawić miejsce dla małej, smyczkowej kody (tu raczej palce maczał Josh Homme). Jeśli jakikolwiek utwór ma przywoływać na myśl stare albumy Iggy’ego z berlińskiej ery, to właśnie ten. Za to oskarżenia o kopię “Barracudy” czy “I Was Made For Lovin’ You” powinniśmy traktować z przymrużeniem oka, przecież ten album ma dawać miłość (i wyciągać 90 euro za bilet na koncert). Premiera “Post Pop Depression” już 18 marca.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.