11.12.2012 13:41

Autor: Maria

Hurts w trasie

Kategorie: Aktualności, trasy koncertowe

Wykonawcy:


Hurts w trasie

Zespół już gra materiał na nową płytę.

Theo Hutchcraft i Adam Anderson z zespołu Hurts, powracają z nowym materiałem! W Polsce będzie go można usłyszeć na żywo 20 marca, kiedy grupa wystąpi z jedynym koncertem w warszawskim klubie Palladium! Europejska mini-trasa koncertowa Brytyjczyków związana będzie z promocją drugiego krążka grupy, który planowany jest na wiosnę 2013 r.

Po “Hurtsomanii”, która przetoczyła się przez Europę (jeśli nie cały świat), panowie zamknęli się w studio, jednak od nowego roku będą się dzielić swoimi studyjnymi nowościami z szerszą publicznością.

Już przy pierwszych singlach popularność wywróżyła im stacja BBC, umieszczając Hurts na czwartym miejscu wśród swoich prognoz na 2010 rok w zakresie muzycznych debiutów (BBC Sound Of 2010). Debiutancki krążek duetu z Manchesteru nosił tytuł “Happiness” i ukazał się jesienią 2010 roku. Jego następca spodziewany jest na początku 2013 roku. To, co wyróżnia zespół, to stylowe inspiracje z lat osiemdziesiątych: od Pet Shop Boys poprzez Depeche Mode do Tears For Fears. Hurts tworzą jednak muzykę na wskroś współczesną jedynie odsyłającą do tych formacji, nie zaś wtórną wobec nich. Osobną, niezwykle oryginalną inspiracją duetu jest fascynacja włoską sceną disco-lento wyrosłą na gruzach prężnego ruchu italo.

Hurts
20 marca 2013
klub Palladium, Warszawa

Otwarta sprzedaż biletów na marcowy koncert rozpocznie się w piątek 14 grudnia na stronach go-ahead.pl, ticketpro.pl, eventim.pl oraz ebilet.pl! Wcześniej bilety mogą zakupić osoby, które do środy do godziny 18:00 polskiego czasu zapiszą się do newslettera za pośrednictwem strony www.informationhurts.com . Przedsprzedaż dla tych osób rozpocznie się 13 grudnia.

info: materiały prasowe
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.