17.02.2016 20:30

Autor: Kuba

▶ Heroes Get Remembered – “Mother of Men”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Heroes Get Remembered – “Mother of Men”

Przesyt nie jest metodą.

Warszawska formacja na nadchodzącym krążku chce wszystkim udowodnić, że ucieka od swojej punkowości z debiutanckiego “Lies” na rzecz bardziej modnego, alt-rockowego grania (cytują Radiohead czy Pink Floyd jako inspirację). Czy to był dobry pomysł, przekonamy się w marcu, kiedy pojawi się album “No Mirrors, No Friends”. Mi brakuje jeszcze przekonania, bo “Mother of Men” to utwór, który nie wie, w którym kierunku ma podążać. Świetny, klimatyczny początek, który przechodzi w zblazowane i miałkie chorusy kończąc na post-rockowych patentach. Chciałbym wierzyć, że to tylko jeden niewypał, bo straszna by była szkoda.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.