14.06.2009 23:56

Autor: Gosia

Heineken Open’er Festival 2010

Kategorie: Utwory


Heineken Open’er Festival 2010

1-4.07.2010

Gdynia
Lotnisko Babie Doły (Kosakowo)

strona oficjalna: http://www.opener.pl/

Opis:

Heineken Open’er Festival to wydarzenie muzyczne, które na stałe wpisało się w europejski kalendarz najważniejszych letnich festiwali. To miejsce wyjątkowe na mapie Polski, w którym króluje najlepsza międzynarodowa oraz polska muzyka i spotykają się jej fani z 30 krajów.” – tak o festiwalu można przeczytać na jego oficjalnej stronie. I taka jest prawda, bowiem Open’er Festival stał się stałym przystankiem letnich muzycznych wojaży wielu osób. Pierwsza edycja odbyła się 2002, ale tak naprawdę znakiem rozpoznawczym Polski na całym nieomal świecie, HOF stał się w roku 2005. Od tamtej pory wielokrotnie doceniany był przez wiele zagranicznych gazet. Chociażby w tym roku dziennik The Times uznał tegoroczny Lineup za jeden z najlepszych spośród wszystkich europejskich festiwali. Ale nie tylko muzyka się liczy. HOF posiada również niesamowitą atmosferę, które powoduje, że ludzie chcą wracać do Babich Dołów co roku. Zatem do zobaczenia w Gdyni!

Line Up


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.