10.02.2011 07:55

Autor: Maria

Grabek w Śnie pszczoły

Kategorie: Aktualności, Rozkręcamy, trasy koncertowe

Wykonawcy:


grabek1.jpg Grabek w Śnie pszczoły

Jeśli ktoś, oprócz samego mistrza Salvadora jest w stanie zrozumieć o  co chodzi w “Śnie pszczoły”, to jest to wirtuoz wyobraźni, Wojtek Grabek.

Wojtek Grabek to solowy projekt nieposłusznego w podejściu do muzycznych gatunków multiinstrumentalisty. Samotnie stojąc na scenie, wykorzystuje skrzypce elektryczne, laptop, sekwencer, looper, wokal i ogrom wyobraźni, który pozwala mu tworzyć takie muzyczne cuda, że zachwycił krytyków, słuchaczy, a nawet prezenterów radiowej trojki. Po EPce “mono3some”, pod koniec 2010 roku wydal długogrający album “8″, który można pobrać za darmo z profilu Bandcamp artysty.

Grabek aktualnie koncertuje w ramach promocji nowego wydawnictwa. Najbliższa okazja do usłyszenia jego muzycznych wariacji, nadarzy się na koncercie w Śnie Pszczoły 12 lutego. Zdecydowanie warto przyjść i posłuchać co się dzieje gdy podłącza skrzypce do prądu i, jak przystało na osobę zakochaną w ostrej muzyce gitarowej, generuje za jego pomocą intensywne, ekspresywne dźwięki. Do tego śpiewa i nie stroni od elektronicznych eksperymentów.

Wojtek Grabek
12 lutego, 22:00 Sen Pszczoły
ul. Inżynierska 3
Warszawa

Info: materiały prasowe
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.