03.12.2014 13:30

Autor: Aneta Wieczorek

▶ Grabaż 30 – “Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Grabaż 30 – “Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości”

Teledysk na jubileusz!

W tym roku, jedna z najważniejszych postaci polskiej sceny rockowej, Krzysztof  “Grabaż” Grabowski obchodzi 30-lecie swojej pracy artystycznej. Z tej okazji 1 grudnia ukazały  się specjalne wydawnictwa CD i DVD. Oba zatytułowane “Grabaż 30″.

Płyta DVD to zapis wyjątkowego koncertu, jaki odbył się na tegorocznym festiwalu w Jarocinie, gdzie Grabaż wraz z zaproszonymi gośćmi świętował swój jubileusz. Wśród tych gości znaleźli się m.in. Kasia Nosowska i Muniek Staszczyk.

Natomiast album CD to 14 wybranych przez Grabaża piosenek. Osiem z nich przypada na lata jego działalności w Pidżamie Porno, pozostałe pochodzą natomiast z repertuaru grupy Strachy Na Lachy. Specjalnie na potrzeby tego wydawnictwa Grabaż nawiązał współpracę z producentem muzycznym Tomem Hornem, który odświeżył brzmienie utworu “Nikt tak pięknie nie mówił, że się boi miłości”.

Aneta Wieczorek


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.