17.07.2015 20:20

Autor: przemek

#51 Girl & Nervous Guy

Kategorie: Wideosesje, wideo

Wykonawcy:


“Puncak Jaya”

“Bella Tuk”

Niektórzy mówią, że Łódź to miasto klimatyczne. Po jednym dniu, który spędziliśmy tam z zespołem Girl & Nervous Guy trudno się z tym nie zgodzić. Zabrali nas w niezwykłe miejsca, które dzięki muzyce z “Shake the Tree” stały się jeszcze bardziej urokliwe. I nie, nie byliśmy na Piotrkowskiej. Spotkaliśmy się w Muzeum Kinematografii, gdzie pośród starych kamer i taśm zabrzmiało “Puncak Jaya”, zagrane w poszerzonym składzie. Po kolejne ujęcia i piosenki pojechaliśmy do starej fabryki na Widzewie, która dziś tętni kulturalnym życiem (tam m.in. mieści się “Bajkonur”). Widzieliście kiedyś koncert w windzie? Wkrótce będziecie mieli okazję, bo właśnie w przemysłowym podnośniku słuchaliśmy “Bella Tuk”. Ostatni utwór zarejestrowaliśmy na dachu, po zachodzie słońca, zastępując je ciepłym światłem “bajkonurskich” lamp. Prawda, że w Łodzi jest klimatycznie?

Wkrótce premiera dwóch kolejnych nagrań z tej wideosesji.

wykonawca: Girl & Nervous Guy
miejsca: Muzeum Kinematografii w pałacu K. Scheiblera oraz fabryka na Widzewie / Łódź
zdjęcia i montaż: Piotr Mikuć
dźwięk: Sławomir Dubowski
kierownik produkcji: Katarzyna Wojtasik
produkcja: Przemysław Karolczyk / Uwolnij Muzykę! (uwolnijmuzyke.pl)

Katarzyna Wojtasik


Oceń wideosesję:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 9,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.