01.03.2016 21:00

Autor: Kuba

♪ George Dorn Screams – “Culprit Comfort”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy: |


George Dorn Screams – “Culprit Comfort”

Powrót z uśmiechem na twarzy.

Dziś niemała niespodzianka z obozu George Dorn Screams. Utwór “Culprit Comfort” pochodzi z sesji nagraniowej czwartego LP zespołu zatytułowanego “Spacja Kosmiczna”, którego internetowa premiera zapowiedziana jest na 18 marca. Na utworze gościnnie udzielił się wokalnie amerykański singer-songwriter, Krist Krueger. Co więcej powiedzieć? Bydgoszczanie to obecnie jeden z najlepszych zespołów rockowych w naszym kraju, który ciągle ma pod górę. Dlatego cieszy mnie, że dzięki wsparciu fanów udało im nagrać się wymarzony album, który – mam nadzieję – zatrzęsie poważnie tegoroczną konkurencją. Trzymam kciuki za George Dorn Screams, bo zasługują na to w pełni.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.