23.10.2008 02:42

Autor: przemek

Friendly Fires – “Paris”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Friendly Fires – “Paris”

Posłuchaj na last.fm: http://www.lastfm.pl/music/Friendly+Fires/_/Paris

friendly-fires.jpg Friendly Fires - pierwszy skład tego brytyjskiego zespołu powstał, gdy jego członkowie mieli 14 lat. Swój debiutancki album, który ukazał się 1. września 2008 wydali nakładem XL Recordings (nagrywają dla nich Radiohead, The White Stripes i Beck). Dzięki utworowi “Paris”, który po raz pierwszy został opublikowany w 2007 roku wyruszyli w trasę koncertową wraz z Interpolem. Friendly Frees nie grają nic odkrywczego, jednak w ich muzyce jest to coś, co pozwala przebijać się na listach przebojów i zapadać w pamięć. Po pierwszych kilku przesłuchaniach mam wrażenie, że “Paris” będzie w stanie wywołać uśmiech na mojej twarzy przez kolejnych kilka tygodni. I o to chodzi.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (14 głosów, średnio: 8,36 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.