06.04.2011 09:10

Autor: Gosia

Fotorelacja z koncertu Her Name Is Calla

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy:


40.jpg Her Name Is Calla podbiła Łódź, a to proste nie jest.

Dochodzę do wniosku, że zbyt łatwo zakochuję się w postrockowcach. No może nie w samych muzykach, ale w tym, co robią na scenie podczas koncertów oraz w dźwiękach, które z taką łatwością wydobywają z instrumentów. I to w dźwiękach masywnych i urzekających zarazem. Łódzki koncert Her Name Is Calla tylko potwierdził moją teorię, że postrock nie ma sobie równych w kategorii live. Co więcej, przywrócił mi wiarę w publikę z Łodzi. Widzicie, jak chcemy, to potrafimy. Ja wiem, że niespełna setka ludzi to żaden wyczyn, ale jak na nasze warunki i fakt, że koncert odbył się w poniedziałek, to bardzo dużo.

Co do samego koncertu, panowie z Her Name Is Calla (niestety bez uroczej pani skrzypaczki), pokazali wielką klasę. Spodziewałam się ‘pościelowego’ grania, a dostałam potężne uderzenie w uszy i miażdżące brzmienie postrocka bez nadęcia. Czarujące i wgniatające w ziemię. Tego wieczoru pojawiło się wszystko, co panowie mogli nam podarować. Pełen przekrój przez swoją twórczość. Było epkowo, było płytowo, było pięknie.

Zapraszam do obejrzenia fotorelacji z tego koncertu.

Gosia Lewandowska
Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.