29.02.2016 20:23

Autor: Kuba

♪ Explosions in the Sky – “Logic of a Dream”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Explosions in the Sky – “Logic of a Dream”

Opowieść bez końca.

Może bez kosmicznie długiego cliffhangera, za to ze zmyślną strukturą i strasznie dobrą sekcją środkową. Nowa kompozycja z nadchodzącego “The Wilderness” pokazuje, że Explosions in the Sky trochę wyrośli z budowania nazbyt długiego suspensu, za który przecież kochało się te klasyczne numery. “Logic of a Dream” brzmi jak utwór żywcem wyjęty z jakiejś niezależnej produkcji, w której mówi się za dużo o życiu pięknymi słowami, ale muzycy pracowali ostatnio nad soundtrackami, więc lekki skręt w tym kierunku jest bardziej zboczeniem zawodowym. Niemniej jednak, apetyt na siódmy album Teksańczyków tylko się zaostrzył.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.