30.09.2008 10:20

Autor: przemek

Excessive Machine

Kategorie: Wideowywiady

Wykonawcy:


Pierwszy we wszechświecie wywiad w trabancie z najzdolniejszymi polskimi muzykami młodego pokolenia.

Excessive Machine – “nasza muzyka to metafizyczny onanizm” – piszą na swoim myspace. Zespół tworzą bracia Paweł i Piotrek Zalewscy oraz Remek Zawadzki – wszyscy są klasycznie wykształconymi muzykami co jest dość wyjątkowym zjawiskiem jeśli chodzi o muzykę popowo-rockową. To, co tworzą jest swobodnym połączeniem wielu różnych gatunków – soul, funk, disco, rock. W efekcie otrzymujemy wybuchową mieszankę, która sprawdza się na koncertach. Na debiutancki album jeszcze trochę będziemy musieli poczekać. Możemy być pewni, że panowie z Excessive Machine zadbają o to, że będzie to jedna z lepszych produkcji w naszym kraju.


Oceń wideowywiad:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (131 głosów, średnio: 8,44 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.