18.04.2014 11:50

Autor: Kasia Wojtasik

▶ Eric Shoves Them In His Pockets – “Love Gum”

Kategorie: Utwory, do słuchania, polskie

Wykonawcy:


Eric Shoves Them In His Pockets – “Love Gum”

Jak to jest, gdy jeden z idoli robi dla ciebie teledysk? Nie wiemy, zapytajcie chłopaków z Eric Shoves Them In His Pockets.

Jeżeli Modest Mouse wreszcie zagrają nad Wisłą, wiemy, kto będzie stał w pierwszym rzędzie (zapewne w bliskim sąsiedztwie naszej redakcji). O koncercie, póki co, nic nie wiadomo, ale panowie z ESTIHP po raz kolejny pokazali, jak bardzo kochają zespół z Issaquah. Klip do “Love Gum” to dzieło Robina Peringera – byłego członka Modest Mouse, a w teledysku przechadza się po Seattle… Eric Judy, basista zespołu (tak, ten od “kieszeni” w nazwie grupy). Ściana z gumami do żucia też jest interesująca, ale po informacji o Ericu już mało kto zwraca na nią uwagę.

Kilka słów o debiutanckiej płycie warszawskiego zespołu możecie przeczytać w naszym ostatkowym podsumowaniu ubiegłego roku.

Katarzyna Wojtasik


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 9,00 / 10)



Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.