08.02.2017 20:06

Autor: Maria

♪ Daria Zawiałow – “Miłostki”

Kategorie: Utwory, do słuchania, polskie

Wykonawcy:


Daria Zawiałow – “Miłostki”

Nowy singiel debiutantki!

“Miłostki” to kolejny singiel młodej, zdolnej polskiej wokalistki, Darii Zawiałow. Utwór pochodzi z albumu “A kysz!” – debiutu artystki. Połączenie delikatnego wokalu i ciężkich gitar sprawia, że jest to niezwykle interesująca pozycja polskiej muzyki alternatywnej.

“Ten utwór jest zaproszeniem do zagłębienia się w album, jest zamglony, jego brudne gitary budzą niepokój” – mówi Daria.Cała kompozycja połączona została z listem bezradnej dziewczyny, która nie ma sił zaufać ponownie. Adresat to mężczyzna, który ma dość trywialne podejście do relacji damsko-męskich – traktuje dziewczynę jak kolejną z rzędu miłostkę. Tytuł utworu brzmi zwiewnie i lekko, więc stanowi pewną przeciwwagę w stosunku do samej warstwy muzycznej, która jest dość ciężka i mroczna”.

Debiutancki album Darii Zawiałow “A kysz!” na półkach sklepowych pojawi się 3 marca 2017 roku. Ale już teraz jest dostępny pre-order, który możecie zamówić tutajtutaj.

Uwolnij Muzykę! jest patronem medialnym wydawnictwa.

źródło: materiały prasowe


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 9,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.