27.11.2012 08:46

Autor: Maria

Dance! Dance! Dance!

Kategorie: Czytelnia, Relacje z koncertów

Wykonawcy: |


Dance! Dance! Dance!
Eter/23.11.2012

Kamp! i Rebeka w klubie Eter.

Spóźnili się. Na koncert, na wywiad, na ustawianie sceny. Na premierę własnej płyty. Ale gdy już zagrali, wybaczyłam wszystko. Też niektóre dawne, słabsze koncerty, nieczyste dźwięki i pomylone klawisze.

Widziałam już kilka ich występów. Oceny były lepsze i gorsze, i przyznam bałam się, czy panowie ściągną do tak dużego klubu, jakim jest Eter, wystarczająco dużą publikę. Wszak zarówno Kamp!, jak i Rebeka, to zespoły nadal bardziej hipsterskie niż mainstreamowe. Przestałam się bać, gdy okazało się, że dla spóźnialskich zabrakło biletów.

Jeśli chodzi o Rebekę, można było bez obaw liczyć na profesjonalne show. Bartosz Szczęsny (skądinąd autor miksów utworów na płycie Kamp!), mistrz mooga i Rebeka – pogromca klawiszy Casio, rozbujali Eter od początku. A przy “Stars” publika była już całkowicie im oddana.

Piątkowy wieczór był równocześnie premierą najbardziej wyczekiwanej płyty tego roku. Dla chłopaków z Kamp!, wiązało się to z zagraniem w zdecydowanej większości zupełnie nowego materiału. I trzeba było ten materiał dobrze sprzedać za pierwszym podejściem.

Maria Grudowska

Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.