18.11.2012 11:22

Autor: Maria

Dan San – “Question Marks”

Kategorie: Utwory, do słuchania, zagraniczne

Wykonawcy:


Dan San – “Question Marks”

Dla fanów Fleet Foxes, Grizzly Bear i Syd Matters!

Ten zaskakujący moment, kiedy niechcący coś włączysz i to coś okazuje się całkiem ciekawym utworem. Z jeszcze ciekawszym teledyskiem.

Zespół jest aktualnie w trasie koncertowej, a plany kończą się póki co na Eurosonic 2013.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 7,50 / 10)



Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert




 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.