20.09.2013 08:00

Autor: Mateusz

▶ Daft Punk – “Lose Yourself To Dance”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Daft Punk – “Lose Yourself To Dance”

Zatańczysz?


“Lose Yourself To Dance” jest pierwszym oficjalnym klipem z albumu “Random Access Memories” (recenzja) zespołu Daft Punk. Mimo ogromnego sukcesu kawałek “Get Lucky” nie doczekał się oficjalnego teledysku – w Internecie krąży jedynie 60-sekundowy spot prezentujący tańczące roboty, Pharella Williamsa i Nile’a Rodgersa. Klip “Lose Yourself To Dance” został nagrany na długo przed premierą albumu. Tancerze, którzy bawili się na planie teledysku to w dużej mierze przyjaciele zespołu, którzy tańczyli do muzyki, jaką słyszeli po raz pierwszy w życiu. Utwór rozpoczyna spokojny syntetyczny beat, który później jest już tylko tłem dla gitarowych igraszek Rodgersa i delikatnego wokalu Williamsa.


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (3 głosów, średnio: 5,67 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.