06.11.2015 15:50

Autor: Kuba

♪ Coldplay – “Adventure of a Lifetime”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Coldplay – “Adventure of a Lifetime”

Ostatni rozdział?

Po fatalnym “Ghost Stories” przychodzi czas na siódmy album Brytyjczyków, który wśród chodzących plotek uważany jest za ostatni w karierze Coldplay. Jeśli tak ma się stać, to nie jestem przekonany, czy finał będzie tak zachwycający, jak zespół tego oczekuje. Pierwszy singiel z “A Head Full of Dreams” nazwany “Adventure of a Lifetime” może być małym przełomem po poprzednim fiasku, ale miałem wrażenie, że poza świetną produkcją, utwór nie prezentuje sobą nic specjalnego. Prosta melodia gitary jako jedyna przebija się przez ogromną ilość warstw instrumentów, a poza nią w “Adventure…” nie odnajduję niczego przełomowego. Wszystko jest takie kolorowe, świecące, ale brakuje w tym głębi. Czy nowy album będzie nazywany Mylo Xyloto vol. 2? Przekonamy się już 4 grudnia.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 6,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.