04.10.2015 19:00

Autor: Kuba

♪ Coheed and Cambria – “Eraser”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Coheed and Cambria – “Eraser”

Kolejna fala dobroci.

Trzeci utwór z nadchodzącej, ósmej już, płyty kwartetu po raz kolejny zaskakuje. Bycie prog-rockowym zespołem opartym na silnym koncepcie było ich znakiem rozpoznawczym, zaś uciekając od niego jak najdalej przy “Color Before The Sun”- nie tylko pod względem samej tematyki płyty, ale także muzyki sprawia, że ciężko nie powiedzieć o nich złego słowa. “Eraser” z trzech ujawnionych przedpremierowo kompozycji prezentuje się najlepiej – brudne i ciężkie riffy krzyżują się z popowymi hookami melodycznymi i wokalnymi. Czyli tym, co Coheed and Cambria potrafią robić dobrze już od lat. Premiera płyty już 16 października!

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.