20.11.2014 14:00

Autor: Kuba

▶ Circa Survive – “Only the Sun”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Circa Survive – “Only the Sun”

Kolejne zaskoczenie.

Po świetnym “Violent Waves”, który grupa zdecydowała wydać własnym sumptem (poprzedni album grupy, “Blue Sky Noise” został wydany w słynnym Atlantic Records), nadszedł kolejny cios ze strony Amerykanów.

“Descencus” to już piąty krążek Circa Survive – zespołu, który od początku swojej działalności solidnie miesza w środowiskach niezależnych rocka alternatywnego. “Only the Sun” to tylko kolejny dowód na to, że muzycy znaleźli swój język w przestrzennym graniu mieszając go z wielką dawką ostrego wycia gitar i niepowtarzalnego głosu Anthony’ego Greena (koleś strasznie wyrósł od szczeniaka krzyczącego w Saosin do pełnoprawnego wokalisty korzystającego ze wszystkich swoich atutów). Każda kolejna płyta to wędrówka w zupełnie inną przestrzeń muzyczną. Co będzie się działo tym razem? Tego dowiemy się już w przyszłym tygodniu przy premierze “Descencus”. Jak na razie, zapowiada się niesamowicie dobra jazda.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.