22.08.2014 10:10

Autor: Szymon

♪ Charli XCX – “Break The Rules”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Charli XCX – “Break The Rules”

Potencjalny hit.

Jeśli sprawdzą się moje przewidywania, to singiel promujący drugi album Charli XCX będzie prawdziwym hitem. Utwór “Break The Rules” to potencjalny zdobywca szczytów list przebojów na miarę “I Love It” Icony Pop, w którym zresztą gościnnie Charli XCX zaśpiewała. Kompozycja nie łamie zasad panujących we współczesnej muzyce popularnej. Jest dość grzecznie i tylko tytułowy slogan nawołuje do buntu oraz porzucenia szkoły na rzecz dyskoteki. Mam wrażenie jakbym to wszystko już gdzieś słyszał. Calvis Harris wybrał się na ryby nad jezioro Loch Ness, spotkał tam Aviciego i podczas wędkowania zamiast potwora wyłowili z wody znoszącą złote jajka nadąsaną wokalistkę. Nie kupuję tego, ale wiem, że są tacy, którzy uczynią to bez chwili zawahania. Nie będę im miał tego za złe.

Album “Sucker” ukaże się już 21 października nakładem wytwórni Atlantic Records.

Szymon Matlak


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (6 głosów, średnio: 7,33 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.