26.11.2016 21:02

Autor: Kuba

♪ Black Map – “Run Rabbit Run”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Black Map – “Run Rabbit Run”

Gonią, choć nie wiedzą, za czym.

Na kolejny album amerykańskiej formacji Black Map przyjdzie jeszcze trochę poczekać, bo album “In Droves” pojawi się dopiero 10 marca, ale trio najwyraźniej nie chce trzymać nas dłużej w niepewności. Mam jednak nadzieję, że “Run Rabbit Run” nie jest najlepszym utworem na kolejnej płycie, bo choć wszystko wydaje się na miejscu, brakuje tutaj jakiejkolwiek iskry. Utwór jest skrojony pod swoje wcześniejsze dokonania i mam wrażenie, że Black Map poszli na łatwiznę wydając świetnie przyswajalny, ale za to mało pamiętliwy singiel. Dobry, ale nie wystarczająco dobry, jak na ich możliwości. Wciąż czekam na jakość pokroju “Chinaski” czy “I’m Just A Driver”.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.