17.06.2015 20:15

Autor: Angelika

♪ Beck – “Dreams”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Beck – “Dreams”

Marzenia na lato

Beck przygotował w tym roku dla swoich fanów niespodziankę. Jego nowy singiel “Dreams” znacznie różni się od stylistyki, jaką prezentował dotychczas. Kto widząc pseudonim artysty spodziewa się kolejnej klimatycznej i “leniwej” kompozycji może się niemało zdziwić. Sam muzyk tak opowiada o swojej nowej piosence: Zaczęło się od ciężkiego garażowego rocka, a z czasem utwór stał się o wiele bardziej taneczny  – powstał pewien rodzaj hybrydy.

Beck jest laureatem tegorocznych Nagród Grammy za album “Morning Phase” w kategoriach Najlepszy album i Najlepszy album rockowy. Jak jednak poradził sobie z hitem na lato? Oceńcie sami.

Angelika Plich


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (1 głosów, średnio: 3,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.