31.08.2015 17:00

Autor: Kuba

♪ Baroness – “Chlorine & Wine”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Baroness – “Chlorine & Wine”

Purpurowy szał.Ciężko nie mówić o Baroness w kontekście ich niesławnego wypadku samochodowego w 2012 roku, w wyniku którego członkowie ulegli poważnym obrażeniom, a połowa składu opuściła szeregi grupy niedługo później. Tym bardziej cieszy to, że po raz kolejny jesteśmy świadectwem odrodzenia i to od razu w tak wysokiej formie. “Chlorine & Wine” z nadchodzącego albumu “Purple” daje sygnał, że w Baroness wszystko jest bardzo w porządku, że wciąż przyświeca im cel. Niemal 7-minutowa kanonada gitar brzmi jak kolejny odskok od ich alt-metalowej stylistyki. Oczywiście, nie zabrakło charakterystycznych harmonicznych odjazdów i szaleńczego tempa. Jednak w tym wszystkim jest też dodatkowy element – większy spokój. Wszystko wydaje się być przemyślane i leniwie prowadzone do kolejnych dźwiękowych przystanków. Może Baroness AD 2015 wydaje się być bardziej dystyngowane, nie umniejsza to jednak w żadnym wypadku tego, że 18 grudnia będziemy bawić się bardzo dobrze w purpurze.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (Jeszcze nie oceniano)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.