19.08.2016 22:49

Autor: Kuba

▶ Banks – “Gemini Feed” / “Mind Games”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Banks – “Gemini Feed” / “Mind Games”

Na obu biegunach.

Nowe propozycje od Jillian Banks napawają nadzieją, że nie będzie to zła płyta. Kiedy w ostatnim czasie artystka zaserwowała “Fuck With Myself”, miałem dziwne wrażenie, że w niedbały sposób próbowała uzyskać podobny efekt, co FKA twigs, tylko że tej ostatniej wychodziło to całkiem nieźle, a Banks wyszła nieco karykaturalnie. Na szczęście “Gemini Feed” oraz “Mind Games” przywracają wiarę w to, że nowy album zatytułowany Altar (premiera 30 września) jest czymś, na co warto jest czekać. Pierwszy to szalona wędrówka po dusznym, neo-soulowym klimacie ze świetnym, kolorowym teledyskiem. Drugi – gorzka melodia, która swoim każdym dźwiękiem wprawia w niepokój i smutek.

Kuba Serafin


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (2 głosów, średnio: 10,00 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.