02.04.2010 11:55

Autor: Patryk

Band of Horses – “Compliments”

Kategorie: Utwory, zagraniczne

Wykonawcy:


Band of Horses – “Compliments”

Band of Horses wracają w wielkim stylu. Na oficjalnej stronie zespołu można już posłuchać pierwszego singla, który zwiastuje majowy album “Infinite Arms”.

band-of-horses.jpg “Compliments” może być sporym zaskoczeniem dla fanów, którzy spodziewali się bardziej spokojnego utworu na początek nowego wydawnictwa. Tymczasem Band of Horses zaserwowali mocny, melodyjny i… przebojowy kawałek!

W utworze jest dużo mniej skrajnych emocji, niż na singlach z poprzednich dwóch krążków, ale wcale nie musi być to minus, wręcz przeciwnie. “Compliments” zwiastuje, że nowy album będzie różnił się od poprzedników. Oczywiście po premierze może okazać się, że utwór był tylko osobnym wypadkiem przy pracy i reszta albumu, w starym dobrym stylu, ściśnie słuchaczy za serce.

Patryk Siedliński


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (7 głosów, średnio: 8,29 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.