14.07.2011 10:04

Autor: Monika Pomijan

Bajzel – “Zabawki”

Kategorie: Utwory, polskie

Wykonawcy:


Bajzel – “Zabawki”

Brudne gitary i banalność tekstów.

Już od wielu lat polska muzyka alternatywna utwierdza mnie tylko w przekonaniu, że niespecjalnie grzeszy innowacyjnością. Mało jest zespołów, które nie tylko robiłyby ciekawą muzykę, ale jeszcze do tego miały lekkie pióro. Bajzel niestety do nich nie należy. Zgrzytliwa, brutalna gitara rodem z Pidżamy Porno i równie marny zasób słów, co u Grabaża. Rada “przestań patrzeć w słońce, bo słońce jest głodne!” jakoś mnie nie przekonuje, bo lubię się w nie wpatrywać przez palce.

Jeśli jednak ktoś jest fanem Piotra Piaseckiego (byłego basisty grupy Napszykłat), nowe wydawnictwo Bajzla “Mała Wulgaria” na pewno przypadnie mu do gustu.

Monika Pomijan


Oceń utwór dnia:


zabronione przez Konwencję Genewskączy jest na sali lekarz?droga przez mękęciężko przebrnąćmogło być gorzej, ale lepiej teżwitamy po jasnej stronie księżycahigh five!jizz in my pantsbogiJohn Lennon może tylko pozazdrościć (8 głosów, średnio: 8,63 / 10)Dodaj komentarz

Piotr Rogucki- ogldaj minikoncert
 

Uwolnij Muzykę - muzyczny serwis internetowy, muzyka alternatywna, polska muzyka, teledyski, wideoklipy, recenzje, wydarzenia muzyczne.

Copyright © 2008-2016 Uwolnijmuzyke.pl . Wszelkie prawa zastrzeżone.